Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Smacznie, pysznie - rewelacja.

Robert,

Brak

Andrzej,

Dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko wporzadku pizza na czas i jak zawsze bardzo dobra. Polecam

Łukasz,

Łukaszu dziękujemy za Twoja opinię
Polecamy się znowu :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Mały lokal. Pizza strasznie smaczna. Polecam w 100 %

Damian,

Strasznie to my dziękujemy za opinię 🤔
Polecamy się ponownie
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Super

Przemek,

Dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Bardzo dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Idealnie i ekspresowo!

Patrycja,

Staramy się zawsze
Dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Brak

Lukasz,

Skoro brak uwag, tzn. że wszytko było ok!!!
Dziękujemy za Twoją opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Jak zawsze pycha

Mateusz,

Dziękujemy za 5*
Bardzo lubimy takie opinie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko ok dostawa na czas :)

Łukasz,

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię bo dostawy na konkretny czas są zawsze dla nas stresujące!!!
Dajemy +/- 15 minut, niekiedy nawet więcej niż piętnaście minut...
Cieszymy się, że jesteś zadowolony <3
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Top

Pawel,

Dziękujemy za świetną opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Dostawa na czas, pyszna pizza

Martyna,

Miło nam czytać takie opinie :)
Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Bardzo dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza super polecam w 100%

ROLAND,

Bardzo dziękujemy :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Brak uwag 100% pyszne pizza jak zwykle

ROLAND,

Dziękujemy za miłe słowa
Polecamy się znowu :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza przepyszna

Marta,

Bardzo nam miło, czytać takie opinie
Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Zawsze pysznie!

Robert,

Bardzo dziękujemy za opinię 😊
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko super 🙂

Kamila,

Bardzo dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Bardzo dobra i ciepła pizza

Joanna,

Bardzo ciepło dziękujemy za te słowa :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Brak uwag. Pizza pyszna.

Marta,

Jak bardzo mocno cieszą nas takie opinie :)
Polecamy się ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Było smaczne ;)

Kamil,

Dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Brak

Maciej,

Miło nam czytać, że brak uwag :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Bardzo miło, że nas polecasz!!!!
Dziękujemy :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Szybka dostawa, przepyszne pizze

Patrycja,

Bardzo dziękujemy za Pani opinię :)
Polecamy się ponownie
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Dziękujemy :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Zawsze smacznie.

Robert,

Dziękujemy
Polecamy się ponownie
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Dostawa idealnie w czas

Adam,

Dziękujemy za opinię na 5*
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Poecam jak zawsze

Rafał,

Dziękujemy i polecamy się niezmiennie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Jak zawsze wszystko świeże i pyszne.

Robert,

Dziękujemy za miłe słowa :)
Polecamy się ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam, szyba dostawa pysznego jedzenia:)

Kamila,

:)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Tutaj jest wszystko, co najlepsze!

Robert,

Ojojojoj
Ależ cudowna opinia <3
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Brak

Maciej,

:)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza jak zwykle smaczna

Marta,

Bardzo dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Jak zawsze niezawodni ;)

Daria,

Staramy się zawsze :)
Dziękujemy za 5*
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Jesteście najlepsi ! odkąd pamiętam, jak była jeszcze kiedyś pizzeria europa na małym rynku, kozak !

Szymon,

Miło nam czytać opinie zadowolonych Klientów :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Zero uwag wszystko na Plus

ROLAND,

Ojej jakże nam miło czytać takie opinie :)
Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam jak zawsze pyszne

Piotr,

Dziękujemy za opinię na 5* :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

👍

Alina,

Dziękujemy :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Miło nam czytać opinie na 5*
Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko jak zawsze dobre

Adam,

Jak zawsze dajemy z siebie wszystko!!!
Zawsze się staramy na 100%

Polecamy się ponownie
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko idealne!

Patrycja,

:) Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza pyszna

Marta,

Dziękujemy za 5* :)
Polecamy się ponownie
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Zawsze najlepsze jedzenie.

Robert,

Dziękujemy za miłe słowa :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Jak zawsze wszystko ok i przed czasem polecam.

Rafał,

Dziękujemy za opinię i polecamy się ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

SUPER

Jerzy,

:) dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Maestro jest super!

Robert,

❤️
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza jak zawsze dobra. Ale złożyłem zamówię na 69zl, przyjeżdża kierowca, daje 100zl i mowi ze nie ma jak wydać , i to mój problem. Rozumiem jak dał bym 500zl, ale aby kierowca nie miał 30zl aby widac to kpina. Często tu zamawiam i to nie pierwsza taka sytuacja

Patryk,

Szanowny Patryku, jeśli chodzi o zapłatę to jest Pan tak samo zobowiązany do zapłaty jak mój kierowca do wydania reszty. Żadna ze stron nie jest uprzywilejowana. Każdy przed Panem płacił banknotem 100zł lub 200zł, więc kierowca nie miał jak wydać. Proszę następnym razem mieć odliczoną kwotę i nie będzie problemu. Za te sytuacje nie mam jak przepraszać. Miłego dnia.
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Uwielbiam, polecam ;)

Anna,

My uwielbiamy takie opinie :)
Polecamy się ponownie :)
Dziękujemy za ocenę :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko pysznie i sprawnie .polecam

Daniel,

Dziękujemy za 5*
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Dziękujemy za 5* :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko ok

Barbara,

Dziękujemy za 5*
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Szybko i sprawnie

Piotr,

Dziękujemy za opinię :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Pizza przed czasem pyszna jak zawsze polecam.

Rafał,

Dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Najlepsze jedzenie w mieście!

Robert,

Cieszymy się, że smakowało
Polecamy się ponownie!
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Wszystko ok, dobra pizza

Ewa,

Dziękujemy za opinię
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Bardzo szybka dostawa, bardzo smaczne jedzenie. Polecam!

Emilia,

Emilio, dziękujemy za super opinię
Zapraszamy ponownie :)
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Polecam

Rafał,

Dziękujemy
~ Zespół MAESTRO Pizza & Panini

Najlepsza pizzeria w Opolu!