Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Smacznie, pysznie - rewelacja.
Brak
Wszystko wporzadku pizza na czas i jak zawsze bardzo dobra. Polecam
Polecamy się znowu :)
Mały lokal. Pizza strasznie smaczna. Polecam w 100 %
Polecamy się ponownie
Super
Polecam
Idealnie i ekspresowo!
Dziękujemy za opinię
Brak
Dziękujemy za Twoją opinię :)
Jak zawsze pycha
Bardzo lubimy takie opinie :)
Wszystko ok dostawa na czas :)
Dajemy +/- 15 minut, niekiedy nawet więcej niż piętnaście minut...
Cieszymy się, że jesteś zadowolony <3
Top
Dostawa na czas, pyszna pizza
Dziękujemy
Polecam
Polecam
Pizza super polecam w 100%
Brak uwag 100% pyszne pizza jak zwykle
Polecamy się znowu :)
Pizza przepyszna
Dziękujemy
Zawsze pysznie!
Wszystko super 🙂
Bardzo dobra i ciepła pizza
Brak uwag. Pizza pyszna.
Polecamy się ponownie :)
Było smaczne ;)
Brak
Polecam
Dziękujemy :)
Szybka dostawa, przepyszne pizze
Polecamy się ponownie
Polecam
Zawsze smacznie.
Polecamy się ponownie
Dostawa idealnie w czas
Poecam jak zawsze
Jak zawsze wszystko świeże i pyszne.
Polecamy się ponownie :)
Polecam, szyba dostawa pysznego jedzenia:)
Tutaj jest wszystko, co najlepsze!
Ależ cudowna opinia <3
Brak
Pizza jak zwykle smaczna
Jak zawsze niezawodni ;)
Dziękujemy za 5*
Jesteście najlepsi ! odkąd pamiętam, jak była jeszcze kiedyś pizzeria europa na małym rynku, kozak !
Zero uwag wszystko na Plus
Dziękujemy
Polecam jak zawsze pyszne
👍
Polecam
Dziękujemy
Wszystko jak zawsze dobre
Zawsze się staramy na 100%
Polecamy się ponownie
Polecam
Wszystko idealne!
Pizza pyszna
Polecamy się ponownie
Zawsze najlepsze jedzenie.
Jak zawsze wszystko ok i przed czasem polecam.
SUPER
Maestro jest super!
Pizza jak zawsze dobra. Ale złożyłem zamówię na 69zl, przyjeżdża kierowca, daje 100zl i mowi ze nie ma jak wydać , i to mój problem. Rozumiem jak dał bym 500zl, ale aby kierowca nie miał 30zl aby widac to kpina. Często tu zamawiam i to nie pierwsza taka sytuacja
Uwielbiam, polecam ;)
Polecamy się ponownie :)
Dziękujemy za ocenę :)
Wszystko pysznie i sprawnie .polecam
Polecam
Wszystko ok
Szybko i sprawnie
Pizza przed czasem pyszna jak zawsze polecam.
Najlepsze jedzenie w mieście!
Polecamy się ponownie!
Wszystko ok, dobra pizza
Bardzo szybka dostawa, bardzo smaczne jedzenie. Polecam!
Zapraszamy ponownie :)
Polecam
Najlepsza pizzeria w Opolu!
Bardzo miło nam czytać taką opinię
❤️❤️❤️
Dziękujemy